Jan Jirmásek • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Jan Jirmásek
Titul:  Ing.
Funkce:  učitel
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Biologie a chemie, Tělesné výchovy
Vyučované předměty:  Ch - Pp – Tv
Telefon:  468 008 952
E-mail:  jirmasek@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Lyžařský kurz 1.A a 5.P

Lyžařský kurz 1.A a 5.P

V neděli 23. 1. v odpoledních hodinách se třídy 1.A a 5.P vypravily na Dolní Moravu, kde se žáci měli následujících pět dní zlepšovat ve svých lyžařských schopnostech. Nutno podotknout, že s námi jeli i tací, kteří na lyžích nikdy nestáli a kteří se na svah podívali poprvé.

Adaptační kurz 1.A

Adaptační kurz 1.A

Ve dnech 6.-8. září se uskutečnil náš adaptační kurz v Borové. Nejdříve to vypadalo, že kvůli problémům s autobusem vůbec neodjedeme, ale vše se vyřešilo a my si, díky zmiňovanému zpoždění, aspoň zahráli na školním hřišti seznamovací hry a vybíjenou. Odpoledne, již v Borové, si pro nás učitelé připravili turistický výlet na Lucký vrch. Trasa to byla náročná, ale jako zpestření jsme ve skupinách vyplňovali zapeklitý kvíz. I díky němu nám cesta utíkala rychle. Večer se naše třída sešla a my si povídali jen tak mezi sebou.

Velký úspěch našich chemiků

Velký úspěch našich chemiků

V pátek 16. 4. 2021 bylo uskutečněno krajské kolo chemické olympiády. Žáci tentokrát netradičně plnili úkoly online a pláště musely zůstat ve skříni. Početná skupina žáků reprezentujících naše gymnázium (Terezie Kladivová, Matyáš Novotný, Eliška Kabrhelová, Vojtěch Jůza, Anna Rezková, Karolína Vašková, Karolína Kazdová, Barbora Hanzlová) dosáhla velice kvalitních výsledků. Velká pochvala patří všem soutěžícím a především Vojtovi Juzovi, který se umístil na konečném prvním místě.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum