Bagříci nás šetřili, přesto s přehledem zvítězili

Autor: Šárka ChalupníkováPublikováno: 30. června 2022Zobrazeno: 313×Zařazení článku: Tv, aktuality
Bagříci nás šetřili, přesto s přehledem zvítězili
Bagříci nás šetřili, přesto s přehledem zvítězili

S obrovským zpožděním se dnes (28. 6.) uskutečnil dlouho odkládaný zápas…zápas pro vítěze vánočního volejbalového turnaje 2019.

Jsem moc ráda, že studenti i po tak dlouhém čase zvedli hozenou rukavici a my – učitelé – našli odvahu vrátit se po letech pod volejbalovou síť a čelit mnoha výzvám. Bez ohledu na výsledek bylo odpoledne v tělocvičně velmi příjemně stráveným časem. Studenti měli možnost předvést něco ze svého volejbalového umu (nebylo potřeba odkrýt všechny trumfy v rukávu) a učitelé si „ověřili“, že ještě do starého železa nepatří.

Zápas skončil jasným vítězstvím studentského týmu, ale nálada a pohodová hra byla odměnou (snad) všem. Ještě jednou děkuji všem za jejich čas, energii, hru…už teď se moc těším na příští ročník. A třeba se se studenty potkáme při sportovních kláních nejen pod volejbalovou sítí.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum